اخبار

۵ سوال ❤️مهم در مورد انتخاب فلزیاب❤️ مناسب

۵ سوال مهم در مورد انتخاب فلزیاب مناسب

انتخاب فلزیاب برای گنج‌ها، دنیای جدیدی از هیجان و ماجراجویی در فضای باز را نه تنها برای شما باز می‌کند، بلکه می‌تواند راهی عالی برای خانواده و دوستان شما برای پیوستن به یک سرگرمی با رشد باشد.

فلزیاب یک راه سرگرم کننده برای لذت بردن از کاوش در فضای باز برای یافتن گنجینه های ارزشمند از همه نوع است.

فلزیاب نه تنها یک سرگرمی و ورزش سرگرم کننده است، بلکه تنها سرگرمی است که می دانیم که با پول و اشیاء قیمتی که پیدا می کنید هزینه های خود را پرداخت می کند. بنابراین، بهترین فلزیاب برای شما چیست؟

انتخاب فلزیاب
انتخاب فلزیاب

در یک فلزیاب به دنبال چه چیزی باشید

بهترین فلزیاب ها آنهایی هستند که برای خواسته ها و نیازهای شخصی شما مناسب هستند. بسته به جایی که زندگی می کنید، بودجه شما، و آنچه می خواهید پیدا کنید – تعدادی فلزیاب مختلف وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

۱٫ چه چیزی را می خواهید پیدا کنید؟

علایق خود را مشخص کنید – سکه، انگشتر، جواهرات، قطعات طلا، آثار باستانی، مصنوعات و عتیقه جات؟ بیشتر فلزیاب هایی که امروزه تولید می شوند، ردیاب های همه منظوره هستند که همه چیز را از سکه، حلقه و جواهرات گرفته تا آثار و حتی طلا پیدا می کنند – و در هر محدوده قیمتی در دسترس هستند.

این فلزیاب ها برای یافتن تقریباً هر چیزی که بخواهید بسیار عالی هستند. استفاده از همه آنها برای مبتدیان، بازنشستگان و سالمندان آسان است و بسیار مقرون به صرفه است.

اگر هدف اصلی شما تفریح ​​و ماجراجویی به علاوه ورزش کردن است، مکان‌های زیادی برای جستجوی شکار سکه و جواهرات وجود دارد. شما یک فلزیاب همه منظوره با توانایی های استثنایی و ویژگی های تشخیص دقیق برای از بین بردن اهداف زباله و آشغال می خواهید.

آیا در جستجوی آثار، مصنوعات، سکه‌های مدفون و انبارهای گنج هستید؟ شما به یک آشکارساز جستجوی عمیق‌تر نیاز دارید که مورد علاقه‌ی شکارچیان گنج است، قیمت کمی بالاتر برای عمق بسیار بیشتر.

اگر به دنبال طلای طبیعی (Gold Nuggets – Gold Flakes) هستید، به ردیابی نیاز دارید که در فرکانس بالاتر با سیم پیچ های کوچکتر یا سیم پیچ های خاص کار کند و به طلاهای کوچکتر حساس تر باشد که ثبت آن سخت تر است. آشکارسازهای استاندارد همه با قیمت متوسط ردیاب های طلای فوق عمیق و قیمت بالاتر

۲٫ بیشتر وقت خود را برای انتخاب فلزیاب می کنید؟

پارک ها، مدارس، نمایشگاه ها، کوه ها، سواحل، در آب؟

به این فکر کنید که اکثر مواقع کجا شکار می کنید. اگر قصد دارید در پارک‌های محله‌تان، زمین‌های بازی، حیاط‌های قدیمی مدارس، کمپ‌های ماهیگیری و شکار، و بسیاری از مکان‌های خشک دیگر جستجو کنید، یک فلزیاب همه منظوره برای شما مناسب است و می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید.

اگر نزدیک دریاچه‌ها یا رودخانه‌ها زندگی می‌کنید و می‌خواهید لبه‌های آب را برای سکه‌های حلقه گمشده و جواهرات شکار کنید، اکثر فلزیاب‌های همه منظوره دارای کویل‌های جستجوی ضدآب هستند که برای آب‌های کم‌عمق ایمن هستند.

با این حال، اگر در نزدیکی اقیانوس، رودخانه ها یا دریاچه های آب شور زندگی می کنید و می خواهید به داخل آب بروید، جایی که می توان تمام فلزیاب را در آب فرو برد یا در آب انداخت، به یک فلزیاب زیر آب/ساحل/خشکی نیاز دارید که دارای یک محفظه ضدآب، و مسکنی که می‌تواند گنج‌هایی پیدا کند، بدون اینکه سیگنال توسط رسانایی آب شور یا در ساحل شنی مرطوب مختل شود.

حلقه ها و جواهرات طلا در سواحل اقیانوس و مناطق شنا دریاچه بیش از هر جای دیگری یافت می شود.

۳٫ هر چند وقت یکبار تشخیص خواهید داد؟

آیا می خواهید در آخر هفته ها یا هر زمان که می توانید فلزیاب کنید؟ آیا بازنشسته شده اید و قصد دارید تا جایی که ممکن است گنج یابی کنید، حتی ردیاب خود را در تعطیلات همراه خود ببرید؟

آیا شما یک سالمند فعال یا غیرفعال هستید که به دنبال فعالیت سرگرم کننده ای هستید که به مزایای ورزش اضافه کند؟ این احتمال وجود دارد که شما نیز مانند بقیه ما به این سرگرمی عالی معتاد شوید، بنابراین باید در نظر بگیرید که آشکارساز شما چگونه در برابر استفاده مکرر مقاومت می کند.

با خودت صادق باش. چقدر در دستگاه خود خشن خواهید بود؟ ممکن است برنامه ای برای کنار گذاشتن آن نداشته باشید، اما احتمالا این کار را خواهید کرد.

به تمام ضربه‌ها و تکان‌هایی فکر کنید که ماشین شما در صندوق عقب ماشین یا اگر در زمین‌های صخره‌ای سقوط کند، باید با آن برخورد کند. نکته اصلی این است که شما یک ماشین مقاوم می خواهید که ساخته شده باشد و خوش شانس باشید، امروزه اکثر آشکارسازها مطابق با استانداردهای بین المللی دقیق ساخته شده اند تا در صورت مواجه شدن با آنها در برابر استفاده سخت مقاومت کنند.

پیشنهاد خواندن محصول مطالب دیگر فروش فلزیاب ارزان قیمت

۴٫ چقدر تجربه دارید؟

اگر قبلاً فلزی را شناسایی نکرده اید نگران نباشید. اکثر ماشین‌های مدرن دارای تنظیمات استارت سریع هستند که گنج‌یابی را به آسانی نصب باتری و روشن کردن آشکارساز می‌سازد. با فشردن یک دکمه، تنظیمات تشخیص از پیش تعیین شده به شما امکان می‌دهد تا یافته‌هایی مانند سکه‌های قدیمی، حلقه‌های الماس، و تکه‌های طلا را به صفر برسانید و در عین حال آشغال‌های آهن را فیلتر کنید.

تنظیم خودکار به شما کمک می کند فلزیاب خود را برای شرایط مختلف زمین کالیبره کنید و تداخل خطوط برق را از بین ببرید. لازم نیست فوراً به همه چیز در مورد فلزیاب خود مسلط شوید – وقتی برای آنها آماده باشید ویژگی های عمیق در انتظار شما خواهند بود.

هیچ کمبودی در فلزیاب های قدرتمند و در عین حال به اندازه کافی ساده وجود ندارد که تجربه عالی را برای اپراتورهای تمام سطوح تجربه تضمین کند. دستگاههای دیگر با ویژگی‌های بصری طراحی شده‌اند که منحنی یادگیری را برای تازه‌واردها و آشکارسازان باتجربه پایین نگه می‌دارد.

۵٫ چقدر می خواهید برای انتخاب فلزیاب هزینه کنید؟

فلزیاب یک سرگرمی است که برای خود هزینه دارد، بنابراین فلزیاب جدید خود را به عنوان یک هزینه در نظر نگیرید. به آن به عنوان سرمایه‌گذاری برای سرگرمی، ماجراجویی و هیجان برای شما، خانواده‌تان و احتمالاً دوستانتان فکر کنید، وقتی همه پول، حلقه‌ها و سایر اشیای با ارزشی که پیدا می‌کنید را ببینند!

توصیه ما برای انتخاب فلزیاب ساده است – بهترین را که می توانید بخرید! هرچه فلزیاب شما بهتر باشد، حساس تر خواهد بود و عمیق تر نفوذ می کند.

به طور کلی، هرچه ردیاب گران‌تر باشد، ویژگی‌ها و اتوماسیون بیشتری داشته باشد، تنظیم آسان‌تر و همه کاره‌تر و بادوام‌تر خواهد بود. بودجه شما هر چه باشد، خواه ۲۰۰ دلار، ۵۰۰ دلار، ۱۰۰۰ دلار یا بیشتر باشد.

به یاد داشته باشید … ثروتی که با فلزیاب خود پیدا می کنید به سرعت افزایش می یابد . یک قاتل مانند یک انگشتر الماس، دستبند طلا یا یک سکه قدیمی با علامت ضرابخانه کمیاب می تواند هزینه ردیاب شما و سپس مقداری را بپردازد.

تقریباً هر هفته از مردم می‌شنویم که کشفی که برای فلزیاب ها پول پرداخت کرده است – بسیار رایج‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید.

اگر در انتخاب فلزیاب مشکل دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۶۱۶۸۹۰۷

4.9/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما