اخبار

بهترین اپلیکیشن فلزیاب گوشی

بهترین اپلیکیشن فلزیاب گوشی

گوشی های هوشمند به شما این امکان را می دهند که کارهای مختلفی را انجام دهید. از ساختن ویدیو برای Tiktok گرفته تا یادگیری یک زبان جدید.

برنامه‌های گوشی‌های هوشمند فرصت‌های زیادی برای انجام فعالیت‌های سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز در اختیار شما قرار می‌دهند.

اگر شناسایی فلزات یکی از فعالیت‌هایی است که می‌خواهید با گوشی هوشمند خود انجام دهید، پس خوش شانس هستید. چندین برنامه فلزیاب برای دستگاه های اندروید و iOS وجود دارد.

اپلیکیشن‌های فلزیاب گوشی‌های هوشمند به شما این امکان را می‌دهند که به دنبال اشیاء فلزی مانند کلید، سکه، طلا و موارد دیگر بگردید. با توجه به سنسور مغناطیسی گوشی هوشمند خود، می توانید فلز را شکار کنید.

اپلیکیشن های فلزیاب گوشی هوشمند همچنین به شما امکان می دهد سیم ها و لوله های فلزی داخل ساختمان ها را جستجو کنید.

برای افزایش تجربه فلزیاب خود، می‌توانید برنامه‌هایی را دانلود کنید که می‌توانید به همراه ردیاب یا به تنهایی از آن‌ها استفاده کنید. مهم نیست که عاشق استفاده از فلزیاب خود هستید، ممکن است از استفاده از یک برنامه فلزیاب در تلفن هوشمند خود لذت ببرید. به آن به عنوان یکی دیگر از لوازم جانبی برای شروع فکر کنید .

در این مقاله به بررسی اپلیکیشن هایی می پردازیم که گوشی هوشمند شما را به فلزیاب تبدیل می کنند.

فلزیاب گوشی
فلزیاب گوشی

بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا این برنامه های فلزیاب دقیق و قابل اعتماد هستند یا خیر. در این مقاله بهترین اپلیکیشن های فلزیاب موجود در بازار را بررسی کرده و قابلیت اطمینان آن ها را مورد بحث قرار می دهیم.

فلزیاب گوشی شرکت اسمارت تولز

برنامه اندرویدی Metal Detector توسط Smart Tools Co. یک برنامه رایگان است که می توانید آن را در گوشی خود دانلود کنید. با حرکت دادن تلفن همراه در حین راه رفتن، اپلیکیشن فلزاتی را که زیر پای شما هستند پیدا می کند.

 پس از باز کردن اپلیکیشن فلزیاب، می توانید به دنبال خوانش میدان مغناطیسی باشید.

خواهید دید که وقتی تلفن هوشمند خود را حرکت می دهید، می توانید میدان مغناطیسی طبیعی را مشاهده کنید که تقریباً ۴۹μT است. در نتیجه، خواندن روی صفحه نمایش دستگاه در نتیجه مغناطیس متفاوت خواهد بود. 

اجسام ساخته شده از فلز صداهای عمیقی تولید می کنند. مشابه یک لوله یاب مغناطیسی ، سیم‌ها و لوله‌ها را می‌توان با استفاده از فلزیاب شرکت Smart Tools، البته به صورت محدود، یافت.

 این می تواند یک وسیله جانبی دستی برای استفاده در کنار فلزیاب صنعتی یا دستگاه رادار نفوذی زمین  باشد.

فلزیاب گوشی Netigen Tools

با استفاده از برنامه فلزیاب Netigen Tools، کاربران تلفن همراه می توانند فلزات نزدیک را در تلفن های هوشمند خود پیدا کنند.

این کاملاً شبیه به برنامه فلزیاب شرکت Smart Tools است. این برنامه یک گزینه هیجان انگیز برای انجام فلزیابی واقعی با گوشی هوشمند شما است.

برخی تفاوت ها، اما همپوشانی های زیادی بین آنها وجود دارد. در این اپلیکیشن فلزیاب گوشی هوشمند، یک صفحه نمایش جامبو جذاب وجود دارد. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید نحوه نوسانات میدان مغناطیسی را مشاهده کنید. به خاطر داشته باشید که تنها قادر به یافتن فلزات آهنی است.

با توجه به خواندن، شما همچنین می توانید ببینید که چه اشیایی ممکن است پیدا کرده باشید.

علاوه بر این، حالت توسعه یافته برنامه ویژگی های جالبی را ارائه می دهد. مشاهده کنید که چگونه میدان مغناطیسی با میدان مغناطیسی زمین با استفاده از این تکنیک تعامل می کند.

برنامه فلزیاب Netigen Tools برای اندروید و iOS ساخته شده است . مهم است که توجه داشته باشید که این برنامه هنگام تشخیص طلا، نقره، مس و سایر فلزات غیر آهنی کار نخواهد کرد.

Netigen Tools دومین اپلیکیشن فلزیاب گوشی هوشمند را تولید کرده است.

این برنامه برای هر دو اندروید و iOS در دسترس است و آن را به یک برنامه متنوع برای آشکارسازها تبدیل می کند.

ویژگی های بهترین فلزیاب بسیار شبیه به ویژگی های برنامه قبلی Netigen Tools است. همچنین می‌توانید آلارم‌ها، سطوح میدان مغناطیسی آلارم‌ها، شدت لرزش و حالت Extended را تنظیم کنید.

گرافیک، ظاهر و احساس این برنامه از Netigen Tools کاملاً با برنامه تلفن هوشمند ذکر شده قبلی سازنده برنامه متفاوت است. یکی از ویژگی هایی که در برنامه بسیار کاربردی است دکمه پاور است.

شما می توانید در زمانی که اپلیکیشن فلزیاب در حال استفاده است، فلزیاب را خاموش و روشن کنید. همچنین یک حالت گرافیکی تمام صفحه مفید وجود دارد.

با این برنامه یاد بگیرید کجا گنج پیدا کنید . بر خلاف برنامه دیگر Netigen Tools، بهترین برنامه فلزیاب برای سرگرمی ساخته شده است. شما باید از آن برای ژئوکاچ و گنج یابی استفاده کنید.

فلزیاب گوشی الکساندر بالیبردین

بلافاصله متوجه خواهید شد که گرافیک و صفحه نمایش بسیار شبیه به یک فلزیاب واقعی است. به سادگی Metal Detector را از فروشگاه iOS دانلود کنید، آن را باز کنید و شروع به جستجوی فلز کنید.

سوزن متر برنامه با تشخیص فلز نوسان می کند. وقتی میدان مغناطیسی به حداکثر می رسد، برنامه با لرزش و بوق به شما اطلاع می دهد.

می توانید حساسیت سنسور مغناطیسی دستگاه را تغییر دهید. شما می توانید فلزات را با دقت بیشتری نسبت به سایر برنامه هایی که تاکنون پوشش داده ایم شناسایی کنید. با افزایش فعالیت، ممکن است بتوانید اشیاء را از چند فوت دورتر تشخیص دهید.

فلزیاب گوشی Gamma Play

استفاده از برنامه فلزیاب Gamma Play بسیار ساده است. تعداد محدودی از ویژگی ها وجود دارد و گزینه های کمی برای جستجوی فلزات وجود دارد. تنظیمات اضافی در دسترس نیست، اما در سادگی، آن را بسیار مفید خواهید یافت.

پس از دانلود این برنامه فلزیاب گوشی هوشمند از فروشگاه اندروید ، آن را باز کرده و جستجوی اجسام فلزی و سیم را آغاز کنید. این برنامه فقط یک متر دیجیتال برای نشان دادن مقادیر میدان مغناطیسی دارد. هیچ بازخورد ارتعاشی وجود ندارد. شما یک نمودار دارید که میدان مغناطیسی را در زمان واقعی نشان می دهد.

با جستجوی فلز، مقدار آن در نوسان خواهد بود. نوار نمودار با تشخیص اشیاء فلزی در نزدیکی به قرمز تغییر خواهد کرد.

فلزیاب و ضبط میدان مغناطیسی تسلا توسط Exelerus
Tesla Metal Detector & Magnetic Field Recorder

توسط Exelerus یک برنامه رایگان برای iOS است که از حسگر مغناطیس سنج گوشی های هوشمند استفاده می کند تا یک دستگاه یا تبلت را به یک فلزیاب و اسکنر الکترومغناطیسی با استفاده آسان تبدیل کند. این برنامه یک ابزار کوچک مفید برای افرادی است که مایل به انجام آزمایش و تحقیق هستند.

می توانید از اپلیکیشن فلزیاب گوشی هوشمند برای اسکن بلادرنگ استفاده کنید.

همچنین می‌توان از آن برای ثبت خودکار اندازه‌گیری‌های میدان مغناطیسی برای دوره‌های زمانی طولانی‌تر استفاده کرد و به شما این امکان را می‌دهد تا نتایج را در زمان دیگری تجزیه و تحلیل کنید. فلزیاب و ضبط میدان مغناطیسی تسلا توسط Exelerus دارای تعدادی ویژگی است، از جمله سیگنال بازخورد صوتی اختیاری، شبیه‌سازی اختیاری قرائت‌ها، اندازه‌گیری واحدهای میکرو تسلا (µT)،ag auge که قدرت (بزرگی) میدان الکترومغناطیسی را در زمان واقعی نشان می‌دهد، نمودار d که اندازه‌گیری زمان واقعی قدرت میدان الکترومغناطیسی را در هر سه بعد (x، y، z) نشان می‌دهد و موارد دیگر.

اینها بهترین برنامه های فلزیاب برای دستگاه های هوشمند در حال حاضر موجود هستند. با دانلود و باز کردن هر یک از این برنامه ها، گوشی هوشمند خود را بلافاصله به یک دستگاه فلزیاب قدرتمند تبدیل می کنید.

 

پیشنهاد دیدن مطالب دیگر فروش فلزیاب ارزان قیمت

4.1/5 - (16 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما