ماکرو

فلزیاب AU

فلزیاب AU از شرکت Nokta Mkro یکی از اولین دستگاه‌های طلایابی است که در قدرت ۵۶kHz کار می‌کند.

فلزیاب AU می‌تواند بیشتر از طلا را هم پیدا کند.

فلزیاب AU
فلزیاب AU

Nokta Makro به دلیل دستگاه‌های طلایابش در عمق زیاد شناخته می‌شود و طلایاب مدل AU را برای جویندگانی ساخته که به دنبال ذرات کوچک تا بزرگ طلا در انواع زمین‌ها هستند.

فلزیاب AU از یک ترازگر اتوماتیک، جستجو کننده و دستی بر روی زمین برخودار است تا بتواند به بهترین شکل خاک‌های دارای مواد معدنی را سوارخ کند. از آمریکا/ آفریقا/ آمریکای جنوبی گرفته تا استرالیا جویندگان حرفه‌ای طلا همگی از عملکرد فوق العاده طلایاب AU می گویند.

طلایاب
طلایاب

مجموعه این طلایاب شامل دو حلقه جستجویی ضدآب DD (10x 5.5 و ۵)، هدفون، روکش دهانه و کمربند نگهدارنده به دور کمر در صورت تمایل می‌باشد. سوئیچ‌ها و دستگیره‌های ساده‌ای که دارد باعث می‌شود مصرف کننده راحت‌تر از دستگاه استفاده کند و زمان بیشتری را صرف حفاری نماید. سه نوع حالت جستجو دارد که بر اساس قدرت تشخیص مورد نیاز و گذشتن از زمین‌های خالی قابل تنظیم است.

au gold finder 4
جستجو برای طلا هیچوقت ساده‌تر از زمانی نبوده که شما با طلایاب مدل Nokta/Makro AU کار کنید. این دستگاه طلایاب برای عمق زیاد ساخته شده و می‌تواند ذرات کوچک و بزرگ را در هر زمینی پیدا کند. مدل طلایاب AU به دلیل ترازگر دستی و اتوماتیک زمینی که دارد می‌تواند به بهترین شکل خاک‌های دارای مواد معدنی را سوراخ کند. در فرکانس ۵۶kHz کار می‌کند و نهایت حساسیت و عمق را در هنگام جستجو برای طلا فراهم می‌آورد.
طلایاب AU سه حالت جستجو برای تجربه طلایابی بهتر را دارد.

حالت تمام فلزات که به عمق بیشتر زمین نفوذ می‌کند و برای پیدا کردن تقریباً هر چیزی مناسب است.

حالت تشخیص سریع (DISC.1FAST) که برای پیدا کردن طلا در زمین‌های دارای مواد معدنی یا تعداد زیادی از صخره‌های رسانا، طراحی شده است.

au gold finder paket icerigi 1

این طراحی شناسایی هدف و سرعت بازیابی را در نواحی که زباله زیاد است، افزایش می‌دهد. حالت تشخیص عمیق (DISC2.DEEP) به کاربر قدرت تشخیص دوگانه‌ای را می‌دهد که هم برای زمین‌های طلا با مواد معدنی کمتر طراحی شده و هم برای صخره‌های داغ. این ویژگی در عمق زیاد کار می‌کند و می‌تواند ذرات بزرگ و کوچک طلا را پیدا کند.

فلزیاب AU سوئیچ‌ها و دستگیره‌های ساده‌ای دارد که نیازی به حدس زدن برای کار با دستگاه ندارد. حتی مشخصات IP54 را نیز در اختیار دارد که باعث می‌شود فلزیاب از هر گونه گردوغبار یا اسپری آب در امان باشد. علاوه بر اینها این دستگاه شامل دو حلقه جستجوی ضد آب DD (یکی ۱۰×۵٫۵ و یکی ۵) و دو پوشش دهانه جستجو برای حداکثر مراقبت است.

au4

فرکانس ۵۶ kHz
۵۶ kHz به شما نهایت حساسیت و عمق را می‌دهد.
سوئیچ تقویت صوت
تقویت صوتی سیگنال‌های ضعیف از اهداف کوچک یا عمیق

تشخیص
در هنگام تشخیص قسمت‌های ناخواسته را فیلتر می‌کند.

بسته پیچ حلقه (۲)
دو حلقه جستجوی DD ضدآب دارد (۱۰×۵٫۵ و ۵) که شامل پوشش حلقه‌های جستجو می‌شود.

LED تشخیص تصویری
قبل از اینکه حفاری کنید مطلع می‌شوید که آیا آهنی است یا غیرآهنی

IP54
IP54 فلزیابتان را از نفوذ گردوغبار و آب کاملاً حفظ می‌کند.
کمربند نگهدارنده می‌تواند گزینه‌ای برای استفاده در ساعاتی باشد که کار طولانی می‌شود و احتمال دارد که دستتان خسته شود. بدین ترتیب وزن فلزیاب AU از روی دست برداشته می‌شود.

au gold finder nylon hip mount belt kullanimi 1

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما